Versenyeredmények 2008/2009
 
Nyomtatás

Versenyeredmények 2008/2009

 

Országos versenyek


Magyar OKTV I. forduló: 2008. 11. 10.

Szűcs Ágnes 13.d (továbbjutó)

HIV/ AIDS prevenciós verseny: 2008. november 29.

 

Országos 12. hely

 

Bósz Annamária 11.d

Dsupin Patrik 11.d

Hajdú – Toldi Anita 11.d

 

 

OKTV matematika: 2008 október 16.

 

Kaptás Dávid (12.d) továbbjutott a második fordulóba

 

OKTV matematika I. kategóriás második forduló: 2009. 02. 09.

Kaptás Dávid 12.d (22pont) 76. hely

 

Gordiusz országos matematika verseny: 2009. 04. 11.

 

Baatarchuluun Burmaa 11. hely

 

Kazinczy országos szép magyar beszéd verseny: 2009. 04. 18.

Nagy Nikolett 11.d országos 1. hely

 

Országos Szakmai Tanulmányi Verseny (döntő): 2009. április 24.

54 4641 03 Informatikus szakképesítés

Deme Gábor 14b/m                 1. hely

Papp Balázs 14c/m                  8. hely

 

Megyei versenyek


 

HIV/ AIDS prevenciós verseny: 2008. november 29.

 

Megyei 1. hely

 

Bósz Annamária 11.d

Dsupin Patrik 11.d

Hajdú – Toldi Anita 11.d

 

Gordiusz Matematika verseny (megyei)

 

Megyei helyezett

 

Batarculuum Burmaa 11.d                   1. hely (országos továbbjutó)

Kiss Gergely 11.c                                3. hely

 

Megyei Szakközépiskolák Törő Gábor fizika versenye: 2009. április 01.

 

I. korcsoport

Salagvárdi Tibor                                  10.d                           4. hely

Baatarchuluun Burmaa                         11.d                            5. hely

 

II. korcsoport

Sass Gábor                                         12.d                            3. hely

Rónai László                                       12.d                            6. hely

 

III. korcsoport

 

Váradi Zoltán                                      12.c                             1. hely

Süli Attila                                            13.d                            6. hely

 

Csapat 2. hely

 

Megyei Szakközépiskolák  Bede Lajos matematika versenye:

10. évfolyam: 4.hely Kandó Kálmán Szakközépiskola csapata (Batarchuluun Burmaa 22, Daragó Barbara 4, Kónya Ádám 2 11.d)

 

11. évfolyam: 2. hely Kandó Kálmán Szakközépiskola csapata (Kaptás Dávid 25, Sass Gábor 17, Rónai László 11 12.d)

 

Kenguru matematika verseny megyei eredményei: 2009. április

 

9.évfolyam:      3.hely   Szabó Bence                           9.c

4.hely   Miklós Levente                        10.d

6. hely  Tóth Natália                            10.d

8. hely Faragó-Kiss Károly                 9.c

 

10. évfolyam:   3.hely Batarchuluun Burmaa                 11.d

8. hely  Schneider Alex            10.b

9. hely  Strutinszky Alex                       11.d

 

11. évfolyam:   4.hely   Kiss Gergely                            11.c

5. hely  Mátó Zoltán                            12.d

6. hely  Drótos József                          12.d

 

12. évfolyam: 3. hely    Zsarnai Dénes                          12.a

 

Édes anyanyelvünk verseny megyei forduló: 2009.04. 17-18.

Mátó Zoltán 12.d megyei 1. hely

 

Városi versenyek


Együtt Európába: 2008. szeptember

 

Hankó Balázs 12.a (Miskolci Egyetem különdíja) Idegen nyelvi szekció 1. hely

Szűcs Ágnes 13.d Magyar nyelv és irodalom szekció 3. hely

Ady Endre Városi Szavalóverseny: 2008. november 26.

 

Kovács Balázs János 12.c (59 indulóból 6. helyezett)

Hajdú – Toldi Anita 11.d (az első 17-be jutott)

MITISZK elektronikai szakmai verseny: 2008. 12. 15.

 

2. hely: Varga Richárd, Molnár István, Valter Imre (12.a)

3. hely: Hankó Balázs, Szilágyi Gábor, Miklós Ádám (12.a)

Városi Szónokverseny: 2009. 02. 06

1-5. hely: Hajdú-Toldi Anita (11.d) könyvjutalomban részesült

Német városi  szavalóverseny

 

6. hely Drótos József    12.d

 

Házi versenyek

 

Házi helyesírási verseny: 2008. 09. 25.

 

1. hely: Hevesi Nikolett 13.d

2. hely: Takács Krisztina 12.b

3. hely: Tóth Patrik 11.a

4. hely: Mátó Zoltán 12.d

5. hely: Buró Nikolett 11.d

 

Házi szavalóverseny: 2008. 11. 18.

 

3.hely: Hajdú-Toldi Anita 11.d

2. hely: Hevesi Nikolett 13.d

1. hely megosztott: Kovács Balázs János 12.c és Drótos József 12.d

 

 

Házi angol országismereti verseny: 2008. 11. 19.

 

1.hely: Váradi Máté, Veres Balázs, Szarka Ádám, Tornai Sándor, Szegedi Gábor

és

Dajka Dávid, Tóth Patrik, Szabó Ádám, Kis Molnár Tamás

 

2.hely: Bencs Dávid, Nagy Roland, Csepely Tamás, Balázs Sándor,  Tóth Ákos

3. hely: Mitre Viktor, Barths Lajos, Batarcuuluun Burmaa, Szabó Ádám, Nagy István

 

Matematika háziverseny: 2008. november

 

9. évfolyam

1. hely: Miklós Levente 10.d

2. hely: Faragó-Kiss Károly 9.c

3. hely: Salagvárdi Tibor 10.d

 

10. évfolyam

1. hely: Baatrachuulun Burmaa 11.d

2. hely: Daragó Barbara 11.d

3. hely: Strutinszky Alex 11.d

 

11. évfolyam

1. hely: Sass Gábor 12. d

2. hely Rónai László 12. d

3. hely: Kaptás Dávid 12.d

 

12. évfolyam

1. hely: Dankó Gábor 12. b

2. hely: Csepely Tamás 12.c

3. hely: Váradi Zoltán 12.c

 

Fizika háziverseny: 2008. november 19.

 

9.-10. évfolyam

 

1. hely: Mészáros Dávid 9.c

2. hely: Strutinszky Alex 11.d

3. hely: Kiss Zoltán 9.a

 

11. évfolyam

 

1. hely: Sass Gábor 12.d

2. hely: Kriston Dávid 11.c

3. hely: Kolozsvári Ádám 11.c

 

12. évfolyam

 

1. hely: Süli Attila 13.d

2. hely: Váradi Zoltán 12.c

3. hely: Kovács Balázs 12.c

 

 

Történelem háziverseny: 2008 november

 

1. hely: Gedai Ákos 13.d

2. hely: Borbély Tamás 12.c

3. hely: Szilágyi Gábor 12.a

4. hely: Sasfalvi Ádám 12.c

5. hely: Balogh Tamás 10.a

6. hely: Dajka Dávid 10.c

 

Német olvasott szövegértési verseny: 2008. november

 

9.-10. évfolyam

Rózsa Georgina 10.d

 

11.-12. évfolyam

Migróczi Ádám 11.a

 

Német háziverseny:

9-10. évfolyam:

1. hely: Bordás Felícia 10.d

2. hely: Rózsa Georgina 10.d

3. hely: Kerekes Dávid 10. d / Demeter Tamás 10.a

 

11-12. évfolyam

1. hely: Varga Kasszandra 13.d

2. hely: Migróczi Ádám 11.a

3. hely: Molnár István 12.a

 

Angol háziverseny eredmények

 

9-10. évfolyam

 

1. hely              Mitre Viktor               10.d

2. hely              Szarka Ádám               9.a

3. hely              Bartha Lajos                10.a

 

11.-12. évfolyam

 

1. hely              Kis Molnár Tamás                   12.d

2. hely              Mozgó Balázs                          12.d

3. hely              Kiss Zsolt                                12.b

 

Szép magyar beszéd házi verseny:

 

Házi helyezések:

 

1. hely              Nagy Nikolett 11.d                 megyei 1. hely!

2. hely              Hevesi Nikolett            13.d

3. hely              Nagy Máté                  9.d