Versenyeredmények 2007/2008
 
Nyomtatás

Versenyeredmények 2007/2008

 

 

2007. szeptember 12.: Atlétika házibajnokság:

 

I kategória (9. -10. évfolyam): 1. helyezett 9.b

2. helyezett:10.c

3. helyezett: 10.b

 

II. kategória (11. -12. évfolyam): 1. helyezett: 12.d

2. helyezett: 12.c

3. helyezett: 12.a

 

2007. október 04. Tűzoltóverseny: csapattagok - Brozsely Gábor 12.c; Nagy Zoltán I. 12.c; Nagy István 10.c; Pozbai Dávid 10.c; Szabó Ádám 9.b, Varga Viktor 9.b

 

 

2007. október : Házi helyesírási verseny: 1. helyezett: Majoros Dávid (12.d); 2. helyezett: Varga Kasszandra (12.d); 3. helyezett: Jedlinszki József (12.a)

 

2007. október: Hírexpress verseny (Városi Ped. Int.): Kőműves Krisztián 12.d 3.helyezett /Természettudományi szekció/; (Szűcs Ágnes 12.d első 10-ben volt benne – Irodalom szekció)

 

2007. november: magyar OKTV Szűcs Ágnes 12.d (dolgozata a középdöntőbe továbbküldhető)

 

2007.november: Házi versmondó verseny: 1. helyezett: Kovács Balázs 11.c; 2. helyezett: Drótos József 11.d; 3. helyezett: Hevesi Nikolett 12.d

 

2007. november: Ferenczi S. Eü. Szakközépisk. Német fordítóvesenye: 9-10. évfolyamon 5. helyezett Mátó Zoltán 11.d

 

2007. november: A Nyugat című folyóirat megjelenésének 100. évfordulója alkalmából meghírdetett országos versmondóverseny területi válógatója: Kovács Balázs 11.c tanuló (nem jutott tovább)

 

2007. november: Lélektől lélekig (Berzeviczi G. Középiskola által rendezett városi szavalóverseny ) Hevesi Nikolett 12.d             6. helyezett

 

2007 november: Matematika háziveseny

 

9. évf.: 1. B. Burmaa és Kiss Nándor 10.d 59%

2. Daragó Barbara 10.d 43,18%

3. Fridrich Ákos 10.d  40,9%

 

10. évf.: 1. Kaptás Dávid 11.d 73,3%

2. Sass Gábor 11.d 43,3%

3. Tóth Patrik   10.a 40%

 

11. évf: 1. Váradi Zoltán 11.c 41,6%

2. Csepely Tamás 11.c 33,3%

3. Kis Gábor 12.d 30,5%

 

12. évf.: 1. Orosz Roland 12.c 38%

2. Kapcsos Attila 12.b 32%

3. Jedlinszki József 12.a 28%

2007. november: Fizika háziverseny

 

10. évf: 1. Sass Gábor 11.d 78%

2. Tóth Patrik 10.a 74%

3. Pozbai Dávid 10.c 66%

 

11.évf: 1. Váradi Zoltán 11.c 85,7%

2. Süli Attila 12.d 71,4%

3. Csepely Tamás 11.c 66,6%

 

12. évf: 1. Orosz Roland 12.c 58%

2. Huszár Attila 12.b 54%

3. Rozgonyi Róbert 12.b 36%

 

2007. november: Történelem háziverseny

 

1. helyezett: Sasfalvi Ádám 11.c

2. helyezett: Drótos József 11.d

3. helyezett: Hevesi Nikolett 12.d

4. Gedai Ákos 12.d

5. Borbély Tamás 11.c

 

2007. november: Műveltségi vetélkedő írásbeli továbbjutói 12d, 10.d, 10.c, 13.c/ 14.a