Versenyeredmények 2006/2007
 
Nyomtatás

Versenyeredmények 2006/2007

 

1. 2006. 09.29. Tűzoltóverseny

Résztvevők: Brózsely Gábor, Bósz Gábor, Kerekes Dusán, Köhler Csaba, Nagy Zoltán I., Nagy Zoltán II. (11.c)

2. Gordiusz országos matematika verseny - megyei helyezés

9. évf.: Strutinszky Alex (9.d) 13. helyezett, Kiss Gergely (9.c) 64. helyezett

10. évf.: Mátó Zoltán (10.d) 14. helyezett, Sass Gábor (10.d) 17. helyezett

3. Házi versmondó verseny

1. helyezett Kovács Balázs (10.c) , 2. helyezett: Drótos József (10.d); 3. helyezett: Hevesi Nikoletta (11.d)

4. Városi angol országismereti verseny Purzsás Tamás (12.c) 5. helyezett

5. Resource Center Angol Versenye 3. helyezett 10.b osztály csapata

6. Házi helyesírási verseny

1. helyezett Majoros Dávid (11.d), 2. helyezett Pásztor Gábor (12.a); 3. helyezett Tóth Illés (11.d)

7. Házi szépkiejtési verseny

1. helyezett Nagy Nikolett (9.d), 2. helyezett Kiss Gábor (11.d), 3. helyezett Nagy Nikolett (12.c)

 

8. Fizika házi verseny

10. évfolyam: 1. Váradi Zoltán (10.c), 2. Bakos Péter (11.d), 3. Katona Ádám (10.c)

11. évfolyam: 1. Huszár Attila (11.b), 2. Rozgonyi Róbert (11.b), 3. Orosz Roland (11.c)

12. évfolyam: 1. Horváth Béla Ádám (12.d), 2. Káveczki Ádám (12.a), 3. Simkó Róbert, Tóth Csaba (12.d)

9. Matematika házi verseny

9. évfolyam: 1. Mátó Zoltán (10.d), 2. Daragó Barbara (9.d), 3.Sass Gábor (10.d)

10. évfolyam: 1. Kis Gábor (11.d), 2. Katona Ádám (10.c), 3. Váradi Zoltán (10.c), Sefcsik Tímea (11.d)

11. évfolyam: 1. Huszár Attila (11.b), 2. Gombás Péter (11.c), Rozgonyi Róbert (11.b)

12. évfolyam: 1. Horváth Béla Ádám (12.d), 2. Pamula András (12.d), 3. Simkó Róbert (12.d)

10. Házi angol verseny

9.-10. évfolyam: 1. Hankó Balázs (10.a), 2. Okváth László, 3. Váradi Máté

11.-12. évfolyam: 1. Rózsás Tamás (12.c), és Papp Balázs, 2. Jámbor Máté

11. Házi német verseny

9.-10. évfolyam: 1. Mátó Zoltán (10.d)

11.-12. évfolyam: 1. Majoros Dávid (11.d)

12. Városi szépkiejtési verseny 6. helyezett Nagy Nikolett (9.d)

13. Országos Arany János irodalmi verseny: Szűcs Ágnes, Varga Kasszandra (11.d) írásbeli forduló: V.K.: 3. hely, SZ. Á.: 13. hely, szóbeli: 17., 21. hely

14. „Császári emlékek Ausztriában” középiskolai verseny – 11.d 16. helyezett/ 80 induló

15. Angol városi verseny

1. Papp Balázs (12.c), 4. Rózsás Tamás (12.c), 6. Jámbor Máté (11.d)

16. Magyar Atlanti Tanács NATO versenye résztvevők: Jedlinszki József, Gazsi Balázs (11.a)         2. fordulóba jutottak

17. OSZTV Műszaki Informatikus verseny 3. hely: Bodvánszki Zoltán

18. SZKTV Elektronikai műszerész verseny 8. hely: Zolnai Balázs

19. OSZTV Távközléstechnikai műszerész v.       8. hely: Petrovics Gábor

10. hely: Kasnyik Tamás, 11. hely: Fiderák János

20. Operavetélkedő 2007. május 9.            Fábián Bernadett, Sass Gábor, Schmidt Andrea, Szőlősi Anikó (10.d) 3. hely

21. Katasztrófavédelmi verseny 2007. április 24.  Babos Henrietta, Bakos Péter, Fülep Sándor, Tímár Tamás (11.d) nem döntős

22. Kandó-Ferenczi olvasási vetélkedő 1. Kovács László, Hornyák Laura, Szűcs Erzsébet (11.d), 2. Turbucz Péter, Rozgonyi Róbert, 3.Nagy Zoltán, Vízi Csaba

23. Kenguru Matematika verseny

Országos

Megyei

Név

Osztály

82.

3.

Kiss Gergely

9.c

103.

4.

Mátó Zoltán

10.d

117.

5.

Mihalenkó Gergő

10.d

165.

10.

Sass Gábor

10.d

198.

8.

Brozsely Gábor

11.c

227.

10.

Huszár Attila

11.b

469.

10.

Szabó István

12.c

24. Sport (külön lap) + Floorball országos elődöntő 3. hely, kispályás futball városi 4. hely

Megyei atlétikai bajnokság:

Magasugrás: Kravjánszki Márton8. hely, Tóth István. 7. hely, Gresó Gábor 5.-7. hely

400m: Gajdos Viktor 6. hely

100m: Gajdos Viktor 7.hely

1500m: Szőke Simon 9.hely, Kosárkó Roland 13. hely, Misánszki János 10. hely

200m: Orbán Tamás 9.hely, Demján Dávid 5.hely

4x400m: Gajdos Viktor, Misánszki János, Demján Dávid, Tóth István

25. Csanyiki sportnap

Akadályverseny: 1. 11.c, 2. 11.d, 3. 13.b

Futball: 1. 10.c, 2. 11.b, 3. 11.a

Főzőverseny: 1. 11.d, 2. 11.c, 2. 10.a

Összesített: 1. 11.c, 2. 11.d, 3. 10.c

26. Kandó hét győztesei:     1. 11.a, 2. 10.d, 3. 11.c

27. Városi helyesírási verseny: Majoros Dávid (11.d)  13. hely

28. Műveltségi vetélkedő: 1. 13.m, 2. 11.d, 3. 12.d

29. Puskás Kupa: 1500 m Révész Gábor 4. hely iskolacsúcs, Távolugrás Nagy Dávid 5.hely, Svédváltó Nagy Dávid, Demján Dávid, Mihalik Miklós, Szőke Simon 4. hely

30. Svájci országismereti verseny: Fridrich Ákos, Bosnyák Dániel, Madarasi Beatrix, Hajdú Anita, Nagy Ádám (9.d)         7.hely

31. Heinrich Heine Városi német szavalóverseny: Drótos József (10.d) nem dobogós

32. 10. évfolyamos nyelvi előkészítő osztályok városi versenye: (10.d) Prókai Ádám, Kis-Molnár Tamás, Szőke Simon

33. Jótékonysági kupakgyűjtés – DÖK felhívása: 1. helyezett: 11.d

34. Elemgyűjtési pályázat: 1. hely: 11.d