Az iskolai sportélet

Az iskola megalakulása óta fontos szerepet szánt az egészséges életmódra való nevelésre. Kezdetektől fogva létezik és aktívan működik a diáksportkör, a mai nevén iskolai sportkör.

A '80-as évek elején nagy változást jelentett, hogy az éveken át felvonulási területnek használt sportudvart a diákság összefogásával sikerült használható állapotba hozni. Sajnos, napjainkban már jócskán felújításra szorul.

Sportcsoportjaink a kezdetektől fogva működnek labdajátékokban, sakkban, atlétikában, s bár a létesítmény feltételek korlátozottak, számos más sportágban képviseltetjük magunkat a diákolimpiákon.

Az iskolai sportmunkánkat színesítik a téli sítábor és a különböző házibajnokságok, a sportnap, a tanár-diák kosármeccsek, és a 24 órás foci. Ezek egy picit más jellegűek, mint az iskolák közötti diákolimpiai küzdelmek, versenyek, kötetlenebb élményt jelentenek a diákok számára.

Az elmúlt 10 év során elsősorban a diákok hozzáállása változott, de mindig is akadtak, így ma is, lelkes, munkára, megmérettetésre éhes tanulók, akikkel öröm volt átélni a szép sikereket, és túljutni a kudarcokon, csalódásokon.

Erőt ad nekünk, ha egy-egy régi diák visszajön, és a közös emlékeken elmerengve, újból egy picit kandósnak érzi magát, örömmel emlékszik a diákéveire.

Az utóbbi években is diákjaink közül többen éreztek késztetést a testnevelői pálya iránt, ami a testnevelők személyiségének és elhivatottságának az eredménye. Reméljük, ha sikerül nekik, ők is szeretettel és lelkesen adják át magukat e szép, de mostoha pályának.

Az elmúlt 50 év, azon belül is az utolsó évek eredményeit, sikereit részletezve mindenki újra átélheti a múlt jeles pillanatait.

 

Deményi Norbert

 

 

A tanár, aki testet is nevel

 

Erő, izom, reggel, este tejet iszom.
Így kezdődik és így ér véget egy iskolai nap?!
Aki ép testet remél, ahhoz ép lélek is dukál,
s persze vasakarat.

 

Már túl vagyunk az
„idősebbek is elkezdhetik” TV tornán,
most a mindennapos testnevelés,
ami hatékonyan alakít a formán!
…és,
nap, mint nap ott van
Ő,
akire felnézünk, aki határozott,
a jó kiállású
TESTNEVELŐ!

 

A tanár, aki testet is nevel,
de sokszor apánk helyett apánk
és a versenyre a saját kocsijával ő visz el.
Orvosként lát el, míg kiér az igazi orvos,
ha lelki bánat gyötör, meghallgat, segít,
a véleménye fontos.
Időt, fáradtságot sutba dobva küzd,
dolgozik értünk,
és örök élmény, mementó lesz
a sok eredmény, siker, mit elértünk.

 

Értünk szigorú, és nem ellenünk,
felkészít az életre,
hogy ne csak úgy ellegyünk
Kitartás, célok? A megtett út a fontos,
s felnőttként, már belülről jön a sporttal teljes élet.

 

Egy példakép Ő (nemcsak bukfencmester)!
Tanár, aki testet is nevel,
emberré igazán ő emelt fel.
Tartást adott, értékeket
szemléletet alakított bennem,
köszönöm, hogy jelen volt
(s talán nektek is)
A TESTNEVELŐ
az életemben.

 

Miskolc, 2015. 12. 09.Deményi Norbert

 

 

 

EREDMÉNYEINK

 

Iskolánk 50 éve alatt az itt érettségizett diákok közül néhányan a válogatottságig, sőt az olimpiai részvételig is eljutottak:

Pál Árpádkézilabdaolimpikon ( 1980 )
Lichy Józsefbiatlonolimpikon ( 1984 )
Fábián Tamásbirkózás
Illyés Miklóscselgáncs
Papp Mártaejtőernyőzés
Szűk Zoltánrádiós iránymérő
Kovács Zoltánrádiós iránymérő
Újházi Viktor5km gyaloglás
Losonczi Dávidpárbajtőr

 

Az 1966-1996-ig eltelt időben több olyan tanulónk is volt, aki valamely sportágban eljutott az országos megmérettetésig:

Hanyecz Lászlótávolugrás
Novák Istvánsífutás, távolugrás
Magyar Mártasíelés
Tóth Lajossúlyemelés
Fiú tornászcsapat1971
Regős Józseftorna
Smutzer Ferencsúlyemelés
Tóth Gyulatorna
Bozó Tiborúszás
Tatár Imresúlylökés
Zelenka Lászlólövészet
Baranyi Csabaatlétika

 

Meg kell említenünk még, hogy több nálunk végzett tanuló ma már a katedra másik oldaláról tapasztalja, éli át az iskola,
a tanítás szépségét. Néhányan közülük különböző iskolákban testnevelőtanár kollégaként dolgoznak:

Murinkó István, Agárdi Béla, Kovács István, Balogh Attila, Solymosi Konrád, Erdei Zoltán

 

1996 / 1997. tanév
AtlétikamegyeimagasugrásKobza Imre1. hely
AtlétikamegyeisúlylökésZólyomi Zoltán2. hely
Atlétikamegyei110m gátfutásZelenka László2. hely
 
1997 / 1998. tanév
AsztaliteniszmegyeicsapatversenyKalán Sándor 
  Gál Béla3. hely
AsztaliteniszmegyeiszuperversenyKalán Sándor3. hely
Úszásmegyei200m vegyesBikki Péter3. hely
 
1998 / 1999. tanév
AsztaliteniszmegyeiszuperversenyKalán Sándor2. hely
Atlétikamegyei110m gátfutásZelenka László1. hely
AtlétikamegyeitávolugrásNagy Gábor3. hely
 
1999 / 2000. tanév
Atlétikamegyei5km gyaloglásÚjházi Viktor1. hely
Atlétikaországos5km gyaloglásÚjházi Viktor1. hely
AtlétikamegyeisúlylökésRoszkos Péter3. hely
 
2000 / 2001. tanév
Atlétikamegyei1500m síkfutásNagy Péter3. hely
 
2001 / 2002. tanév
Atlétikamegyeisúlylökő csapat2. hely
AtlétikamegyeisúlylölésKéri Attila1. hely
 
2002 / 2003. tanév
Atlétikamegyeisúlylökő csapatKéri Attila
Dojcsák István
Faragó Gábor
Szatmári Ádám
Takács Csaba
Atlétikamegyeitávolugró csapatLukács László
Gyenes Zoltán
Molnár Péter
Nagy Zoltán
Kiss Zoltán2. hely
Atlétikamegyeigerelyhajító csapatBíró Ferenc
György István
Molnár József
Magyari Gábor
Kovács Róbert
Tóth Péter2. hely
AtlétikamegyeigerelyhajításGyörgy István2. hely
AtlétikamegyeigerelyhajításMagyari Gábor3. hely
AtlétikamegyeisúlylökésKéri Attila3. hely
AtlétikamegyetávolugrásGyenes Zoltán3. hely
Gyorskorcsolyamegyeiváltó3. hely
Tornamegyeicsapat „B” kateg.Bortnyik András
Erdős Viktor
Magyari Gábor
Gyenes Zoltán
Sajkóczki György
Csillag Ferenc
Bajusz Tamás
Kovács Zoltán3. hely
Tornaterületicsapat „B” kateg.Bortnyik András
Erdős Viktor
Magyari Gábor
Gyenes Zoltán
Sajkóczki György
Csillag Ferenc
Bajusz Tamás
Kovács Zoltán7. hely
Vívásmegyeipárbajtőr VI. korcs.Losonczi Dávid1. hely
Vívásországospárbajtőr VI. korcs.Losonczi Dávid3. hely
Vívásországospárbajtőr V. korcs.Losonczi Dávid6. hely
 
2003 / 2004. tanév
Atlétikamegyeimagasugró csapatGyenes Zoltán
Szálkai István
Petrovics Gábor
Kovács Zoltán2. hely
Atlétikamegyeifedettpályás 60m síkfutásForgó László3. hely
Atlétikamegyeifedettpályás magasugrásSzálkai István3. hely
Atlétikamegyeifedettpályás súlylökésFaragó Gábor3. hely
AtlétikamegyeitávolugrásGyenes Zoltán2. hely
AtlétikamegyeihármasugrásGyenes Zoltán3. hely
AtlétikaországostávolugrásGyenes Zoltán23. hely
Gyorskorcsolyamegyei500m V. kcs.Nagy Gábor1. hely
Gyorskorcsolyamegyei800m V. kcs.Nagy Gábor1. hely
Gyorskorcsolyamegyei500m VI. kcs.Nagy Szabolcs2. hely
Gyorskorcsolyaországos800m VI. kcs.Nagy Szabolcs3. hely
Gyorskorcsolyaországos500m VI. kcs.Nagy Szabolcs6. hely
Gyorskorcsolyaországos500m VI. kcs.Nagy Gábor6. hely
GyorskorcsolyaországosváltóNagy Gábor
Nagy Szabolcs4. hely
Tornamegyeicsapat „B” kateg.Sajkóczki György
Kovács Zoltán
Gyenes Zoltán
Erdős Viktor
Csillag Ferenc
Bortnyik András
Potyka Imre3. hely
TájfutásmegyeiSulyok Krisztián2. hely
TájfutásországosSulyok Krisztián20. hely
Tornamegyeiegyéni Drótos Richárd2. hely
Tornaterületicsapat „B” kateg.Sajkóczki György
Kovács Zoltán
Gyenes Zoltán
Erdős Viktor
Csillag Ferenc
Bortnyik András
Potyka Imre6. hely
TornaországosegyéniDrótos Richárd20. hely
Vívásmegyeipárbajtőr V. kcs.Losonczi Dávid1. hely
Vívásmegyeipárbajtőr VI. korcs.Losonczi Dávid1. hely
Vívásországospárbajtőr V. korcs.Losonczi Dávid1. hely
Vívásországospárbajtőr VI. korcs.Losonczi Dávid1. hely
Víváskadett országos bajnokságLosonczi Dávid1. hely
 
2004 / 2005. tanév
AtlétikamegyeisúlylökésFaragó Gábor3. hely
DartsvárosiSedenszki Balázs1. hely
DartsországosSedenszki Balázs12. hely
VívásmegyeipárbajtőrLosonczi Dávid2. hely
VívásországospárbajtőrLosonczi Dávid2. hely
 
2005 / 2006. tanév
ÚszásmegyeiV. hely100m mellOmaszta Krisztián (11.d)
VII. hely100m mellNovák Tamás (12.a)
AtlétikamegyeiIII. helytávolugrásGöndöcz Gergely (12.c)
III. hely4x100m váltóGöndöcz Gergely (12.c)
Nagy Dávid (12.c)
Érsok Roland (12.d)
Foczkó Tamás (12.c)
IV. hely100mNagy Dávid (12.c)
IV-V. helymagasugrásGöndöcz Gergely (12.c)
V. hely200mÉrsok Roland (12.d)
V. helysúlySzatmári Ádám (12.a)
VI. hely400mSütő Gábor (11.a)
VI. hely400mTóth István (10.c)
VI. hely4x400m váltóGöndöcz Gergely (12.c)
Tóth István (10.c)
Foczkó Tamás (12.c)
Sütő Gábor (11.a)
TornamegyeiVI. helycsapatMakó Levente (12.a)
Omaszta Krisztián (11.d)
Nagy Dávid (12.c)
Sefcsik Viktor (12.c)
Fenyvesi Péter (12.c)
Bedő Dávid (10.b)
SakkmegyeiV. helycsapatRozgonyi Róbert (10.b)
Tóth Lajos (12.a)
Molnár István (9.a)
Floorballterületi (oe.)IV. helycsapatSzőke Simon (9.d)
Nagy Dávid (12.c)
Nagy Gábor (12.a)
Nagy Zoltán II. (10.c)
Sviderszki Dávid (9.b)
Tóth István (10.c)
Halmi Dávid (11.a)
Csurkó Viktor (12.b)
Révész Gábor (12.a)
Szabó Gábor (12.a)
VívásországosV. helypárbajtőrLosonczi Dávid (13.c)
GyorskorcsolyamegyeiI. hely500mNagy Gábor (12.a)
I. hely800mNagy Gábor (12.a)
III. helyváltóNagy Gábor (12.a)
Nagy Zoltán II. (10.c)
Arnóth Dávid (12.d)
Szőke Simon (9.d)
 
2006 / 2007. tanév
 
2007 / 2008. tanév
 
2008 / 2009. tanév
AtlétikamegyeiIII. hely400mFülep Sándor
gerelyhajításPetrovics Attila
V. hely1500mRigó Ádám
VI. helytávolugrásPetrovics Attila
4x400m váltóBernáth, Rigó, Lebák, Orosz I.
VII. hely400m Bernáth Gergő
VIII. hely4x100m váltó Bakos, Fülep, Petrovics, Bernáth
súlylökésBodnár Benjámin
400mGál István
 
2009/2010. tanév
Atlétikamegyei ÜCSBIV. hely
IV. hely
VII. hely
LövészetmegyeiII. helylégpuskaSiroki Ákos
IV. helylégpuskaRichter Tibor
V. helylégpuskaNagy Roland
II. hely (csapat)
I. helylégpisztolyKiss Gergely
VI. helylégpisztolyRichter Tibor
VII. helylégpisztolyNagy Roland
II. hely(csapat)
országosXIX. helylégpisztolyKiss Gergely
XXIV. helylégpisztolySiroki Ákos
Mezei futásmegyeiVIII. helyKoncsol Béla
IX. helyRigó Ádám
Lábteniszországos elődöntőnVI. hely
VII. hely
Torna országos elődöntőn VII. hely
RöplabdamegyeiVI. hely
AtlétikamegyeiVIII. hely200mOrosz Zoltán
VII. hely1500mRigó Ádám
VII. hely4x400-es váltó
VI. hely110m gátPetrovics Attila
III. helygerelyhajításPetrovics Attila
V. hely1500 m
3000 mKoncsol Béla
3000 mRigó Ádám
I. hely110m gátSzabó Bence
 
2010 / 2011. tanév
Atlétikamegyei ÜCSBIII. helygerelyhajítás
III. helysúlylökés
V. helysvéd váltó
V. hely4x1500m váltó
LövészetmegyeiXVIII. helylégpuskaKavasánszki Norbert
X. helylégpuskaSiroki István
IV. helylégpuskaMadarasi Csaba
II. hely(csapat)
TornaelőkészületiI. hely
megyeiIII. hely
országosX. hely
LábteniszvárosiI. hely
Kispályás focivárosiV. hely
Mezei futásmegyeiX. helyKoncsol Béla
V. helyRigó Ádám
ÚszásmegyeiVII. helyFridrich Ákos
XII. helyváltó
RöplabdamegyeiVI. hely
StrandröplabdavárosiIV. hely
AtlétikamegyeiIII. hely200 mOrosz Zoltán
II. helymagasugrásOrosz Zoltán
IV. helysúlylökésDarmos Balázs
IV. hely3000 mKoncsol Béla
V. hely1500 mKoncsol Béla
VII. hely800 mSajkóczki Dávid
országosXIV. helymagasugrásOrosz Zoltán
XV. hely200 mOrosz Zoltán
 
2011 / 2012. tanév
Tornaországos elődöntőX. hely(csapat)
országos döntőVIII. hely(csapat)
országos döntőVIII. helyKovács Marcell
LövészetmegyeiII. helylégpuskaDékány Nándor
országosXXXV. HelylégpuskaDékány Nándor
Floorballországos elődöntőIV. hely(csapat)
AtlétikamegyeiI. hely110 m gátSzabó Bence
VI. helysúlylökésOláh Dávid
VII. hely800 mSajkóczki Dávid
megyei ÜCSBIV. helygerely(csapat)
Kispályás foci városiIV. hely(csapat)
Utcai futóversenyvárosiIV. hely(csapat)
Utcai váltófutásvárosiVI. hely(csapat)
 
2012 / 2013. tanév
Mikulás futásvárosiII. hely(csapat)
Atlétikamegyei
megyei ÜCSBVII. helygerelyhajítás(csapat)
VIII. hely4x1500m váltó
XI. helytávolugrás(csapat)
XI. helysúlylökés(csapat)
XI. helysvéd váltó
LövészetmegyeiIII. helylégpuskaDékány Nándor
VII. helylégpuskaMadarasi Csaba
XIII. helylégpuskaGalajda Gábor
II. helylégpuska(csapat)
országosXXV. helylégpuskaDékány Nándor
VI. helylégpuskamegyei közös csapat
RöplabdamegyeiIV. hely
VIII-X. hely(amatőr)
TornamegyeiI. hely(csapat)
I. hely(egyéni összetett)Kovács Marcell
II. hely(egyéni összetett)Majoros Attila
III. hely(egyéni összetett)Sajkóczki Dávid
országos elődöntőXII. hely(csapat)
országos döntőX. hely(csapat)
ÚszásmegyeiV. hely4x50 m gyors váltóPopovics Á.
Hegedűs B.
Juhász D.
Simkó Á.
III. helyhátúszásTakács Klaudia
VI. helymellTakács Klaudia
X. helymellPopovics Ákos
X. helygyorsHegedűs Balázs
XI. helygyorsJuhász Donát
 
2013 / 2014. tanév
atlétikamegyeiXII. helytávol(csapat)
IV. helygerely(csapat)
XVI. helysvéd váltó
röplabdamegyeiV-VIII. hely„profi”(csapat)
röplabdamegyeiVIII-XI. helyamatőr(csapat)
Mikulás futásvárosiI. helyrészvételi arány(csapat) (50000Ft)
kispályás labdarúgásvárosiVI. hely
teremfociAvasi kupaközépmezőny
TornamegyeiI. hely
országos diákolimpiaXII. hely
TornamegyeiI. helyegyéniMajoros Attila
II. helyegyéniKatona Roland
III. helyegyéniLászló Norbert
ÚszásmegyeiV. hely100m gy.Csuhai Soma
II. hely100m p.Csuhai Soma
VII. hely100m m.Takács Klaudia
Atlétikamegyei egyéni bajnokságII. hely110m gátSzegedi Dávid
I. helytávolSzegedi Dávid
VII. helymagasSzegedi Dávid
VI. helymagasBajusz Roland
VII. hely400mPejkó László
VIII. hely800mDrótos Ádám
VI. hely4x400m váltó
VI. helygerelyMajoros Attila
utcai váltófutásvárosiVI. hely
utcai futóversenyvárosi
 
2014 / 2015. tanév
atlétikamegyeiV. helytávol(csapat)
VI. helygerely(csapat)
XII. helysvéd váltó
VI. hely magas(csapat)
röplabdamegyeiV-VIII. hely„profi”(csapat)
röplabdamegyeiX. helyamatőr(csapat)
futsalmegyeitisztes helytállás(csapat)
teremfociAvasi kupaIV. hely(döntőbe kerültünk)
torna diákolimpiamegyeiI. hely(csapat)
mezei futás diákolimpiamegyeitisztes helytállás
atlétika egyéni diákolimpiamegyeiIII. helymagasugrásBajusz Roland
V. hely4x100 m váltó(Szegedi, Onda, Száva, Torma)
I. hely110m gátSzegedi Dávid
III. hely110m gátOnda Tamás
II. helytávolugrásSzáva László
VII. helytávolugrásSzegedi Dávid
VIII. hely800mDrótos Ádám
Mikulás futásvárosiI. helyrészvételi arány(csapat) (50000Ft)
kispályás labdarúgásvárosiIII. hely(csapat)
utcai váltófutásvárosiVI. hely(csapat)
utcai futóversenyvárosiV. hely(csapat)
strandröplabdavárosiV. hely(csapat)
 
2015 / 2016. tanév
röplabda bajnokságmegyeiVIII-XI. hely„profi”(csapat)
röplabda bajnokságmegyeimég tartanak a küzdelmekamatőr
kosárlabda bajnokságmegyeimég tartanak a küzdelmekamatőr
futsal teremfoci bajnokságvárosiIV. hely(csapat)
teremfociAvasi kupaII. hely(csapat)
torna diákolimpiamegyeiI. hely(csapat)
I. helyegyéniBudai Csaba
II. helyegyéniMáté Zalán
mezei futás diákolimpiamegyeitisztes helytállás
sportlövő diákolimpiaországosXX. helyegyéniSzőlősi Simon (12.a)
V. helycsapat
Mikulás futásvárosiI. helyrészvételi arány(csapat) (50000Ft)
III. helyMikulás fogat(10.c)
II. helyEgyéni befutókBlaskó Gergő (10.a)
III. helyVadnai Péter (10.a)
Mikulás teremfoci (Földes)városiII. hely(csapat)
kispályás focivárosiV. hely(csapat)
Tóth Zoltán kispályás foci (Baross)városiI. hely(csapat)
KAMA bajnokságvárosiIII. helycsapat(Ernes, Hernádi, Szabó B., Vigh M., Mikolka M., Hegedűs N., Kiss-Kovács Z.)
utcai váltófutásvárosiIII. hely(csapat)
utcai futóversenyvárosiV. hely
strandröplabdavárosi
Március 15-ei túraTEISrészvételszervező feladat
AtlétikamegyeiII. hely110 gátAndré Gergely (10.c)
IV. hely110 gátSzegedi Dávid (11.b)
IV. helymagasAndré Gergely (10.c)
IV. helymagasTóth Olivér (9.b)
VI.hely4x100 váltó(André, Szegedi,Balogh T.,Száva)
VIII. hely200mNagy Gábor (9.b)
VIII. hely4x400 váltó(André, Szarka, Blaskó, Hegedűs)
VIII. hely800mBlaskó Gergő (10.a)
VIII. helysúlyErdei Nagy Attila (12.a)
IX. hely100mBéres Zoltán (9.b)
IX. hely800mMezei Marcell (10.c)
X. hely800mPéter István (12.b)
XI. helygerelyLukács Csaba (11.b)
XI. helytávolSzáva László (11.a)
XII. helyMolnár Gábor (11.a)
XII. helySzegedi Dávid (11.b)
torna diákolimpiaországosVII. hely(csapat)
 
2016 / 2017. tanév
röplabda bajnokságmegyeiVIII-XII. hely„profi”csapat
röplabda bajnokságmegyeimég tartanak a küzdelmekamatőr
kosárlabda bajnokságmegyeimég tartanak a küzdelmekamatőr
teremfociAvasi kupacsoportküzdelemek
torna diákolimpiamegyeiII. helycsapat
I. helyegyéniBudai Csaba
mezei futás diákolimpiamegyeitisztes helytállás
Mikulás futásvárosiI. helyrészvételi arány(csapat) (100000Ft)
torna diákolimpiaországosVII. helycsapat
röplabda diákolimpiavárosiX. hely„újonc”(csapat)
Kama bajnokságvárosiIII. helyfelsős
V. helyalsós
Kama gólkirályHegedűs Norbert (12.b)
atlétika diákolimpiamegyeiXI. helygerelyLukács Csaba (12.b)
X. hely200mNagy Gábor (10.b)
1500mBlaskó Gergő (11.a)
gerelyLakatos Adrián (9.b)
IX. hely800mGáspár Sándor (9.d)
VIII. hely4x400m váltóSzáva, Blaskó, Dublinszki, Heffler
V. helygerelyMolnár Gábor (12.a)
200mDublinszki Iván (11.c)
távolDublinszki Iván (11.c)
4x100m váltóSzáva, Szegedi, Dublinszki, Béres
IV. hely1500mHeffler Márton (12.a)
gerelyPál Vajk (11.b)
III. helytávolSzáva László (12.a)
100mDublinszki Iván (11.c)
100mBéres Zoltán (10.b)
II. hely200mBéres Zoltán (10.b)
utcai futóversenyvárosiV. helycsapat
utcai váltófutásvárosiIII. helycsapat
strandröplabda bajnokságvárosiIX-X. helycsapat
 
2017 / 2018. tanév
atlétika ügyességi csapatbajnokság, diákolimpiamegyeiXII. hely svéd váltó(Dublinszki Iván, Molnár Gábor, Béres Zoltán, Tóth Olivér)
VIII. helytávolugrás(Dublinszki, Molnár G., Béres Z., Tóth O., Takács B.)
VIII. helysúlylökés(Csuhai S., Kerekes Sz., Pápai Sz., Pusztai Dániel, Szűcs Dániel)
II. helygerelyhajítás(Pál V., Molnár G., Lukács Cs., Pápai Sz.)
röplabda bajnokságmegyeiVIII-XII. hely„profi”csapat
röplabda bajnokságmegyeimég tartanak a küzdelmekamatőr
kosárlabda bajnokságmegyeimég tartanak a küzdelmekamatőr
teremfociAvasi kupacsoportküzdelmek
torna diákolimpiamegyeiI. helyegyéniMáté Zalán
II. hely egyéniVad Gergely
kispályás focivárositisztes helytállás
Mikulás futásvárosiII. helyrészvételi arány(csapat) (60000Ft)
Kama bajnokságvárosiIII. helyfelsős
mezei futó bajnokságmegyeiXIII. helycsapat V. kcs.(Durst Norman, Perjési Bálint, Fonó Imre Harsányi Roland, Balla György)
VI. helycsapat VI. kcs.(Blaskó Gergő, Dublinszki Iván, Mohai Ferenc, Tóth Olivér)
VIII. helyegyéni VI. kcs.Blaskó Gergő
atlétika egyéni bajnokságmegyeiI hely 100m VI. kcsDublinszki Iván
I. hely200m VI. kcs.Dublinszki Iván
I. hely diszkosz V. kcs.Kerekes Szabolcs
III. helysúly V. kcs.Kerekes Szabolcs
IV. helygerely VI. kcs Sándor Bence
VIII-X. helymagas V. kcs.Lanczki Gábor
XI. hely400m VI. kcs,Szarka Tamás
XII. helytávol V. kcs.Molnár Ákos
II. hely4x100m váltó csapat(Dublinszki, Béres, Szarka, Dervarics)
V. hely4x400m váltó csapat(Dublinszki, Béres, Szarka, Erdődi)
atlétika egyéni bajnokságOrszágosV. hely200m VI. kcs.Dublinszki Iván
Utcai váltófutásvárosiII. helycsapat
Utcai futóversenyvárosicsapatmájus végén zajlik
Strandröplabdavárosicsapatjúnius elején zajlik
 
2018 / 2019. tanév