Informatika munkaközösség Nyomtatás

 

Informatika munkaközösség

 

Festo terem 301-es terem

 

 

(Informatika, Információtechnológiai alapok, Információtechnológiai gyakorlat, Adatbázis- és szoftverfejlesztés, Adatbázis- és szoftverfejlesztés gyakorlat, Rajz és vizuális kultúra, Adatbáziskezelés, Programozási ismeretek, Adatátviteli hálózatok üzemeltetése, Adatátviteli hálózatok üzemeltetése gyakorlat)

 

309-es terem

 

Mottónk:

Amit ma fejleszthetsz, ne halaszd holnapra!

 

Célunk:

Az informatika egy olyan dinamikusan fejlődő csodálatos világ, ami meghatározza a mindennapi életünket. Szeretnénk ráébreszteni az informatikus ifjúságot, hogy ennek a digitális világnak a jövőjét ők hozzák létre, határozzak meg azaz informatika nemcsak a Facebook és a játékok teszteléséből áll.

 

Eszközeink: Iskolánk rendelkezik mindazzal az informatikai eszközrendszerrel, szoftverparkkal, és szaktudással, ami megalapozza, hogy az itt képzett diákok meghatározó tagjai legyenek a jövő digitális társadalmának.

 

Festo gyártósor LEGO robot

 

 

Eredményeink:

 

2018Hajdúböszörményi Robot Olimpia Verseny
    összesített: 3. hely
    darts: 2. hely
    labirintus: 2. és 3. hely
       
  Kertész Richárd 12.a  
  Boganics Petra 11.c  
  Dániel László 9.c  
  Bukodi József Zsolt 9.c  
  Vincze Márk 9.a  
  Vincze Máté 9.a  
  Hegedűs Balázs 9.b  
   
2018Békéscsabai SZC Nemes-Linamar Országos Lego Robotverseny
  Robot programozói és tervezői versenyszám
  Kákóczi Martin 12.a 1. hely
  Kertész Richárd 12.a 1. hely
       
  Robot Szumó    
  Hegedűs Balázs 9.b 2. hely
  Dániel László 9.c 2. hely
   
2018WebGraf informatika verseny
  (Eszterházy Károly Egyetem, 5 fordulós, csapatverseny)
  Plósz János 14.b 4. hely
  Veréb Bence 14.b 4. hely
  Bajnok Márk 14.b 4. hely
   
2018Magyar Ifjúsági Robot Kupa
  Kertész Richárd 12.a 2. hely
  Szabad Balázs 10.c 2. hely
  Dániel László 9. c 2. hely
   
2018Trencséni Robotikai Napok, DoIt kategória
  Vincze Máté 9.a 3. hely
  Vincze Márk 9.a 3. hely
       
  Boganics Petra 12.a 3. hely
  Kertész Richárd 12.a 3. hely
   
2017FLL Miskolci Regionális forduló
    összesített: 4. hely
  Andrási Szabolcs Alex 9.c  
  Bányai Gábor 9.c  
  Begyik Bence 9.c  
  Bukodi Zsolt József 9.c  
  Csacsovszki Richárd 9.c  
  Cselényi Szilveszter László 9.c  
  Dániel László 9.c  
  Deli Bence 9.c  
  Domoszlai Dávid 9.c  
  Erdei Nagy Martin 9.c  
   
2017Nemes Tihamér Országos Informatikai Verseny (Megyei forduló)
  Tóth Petra Beatrix 10.c 8. hely
  Kristóf Sarolta 10.c 11. hely
   
2017Robotolimpia csapat verseny
    összesített: 3. hely
    műlesiklás: 1. és 3. hely
    labirintus: 2. és 3. hely
  Kertész Richárd 11.a  
  Boganics Petra 10.c  
  Szabad Balázs 9.b  
  Závodzski Máté 9.b  
  Vincze Márk 8.a  
  Vincze Máté 8.a  
   
2017Magyar Ifjúsági Robot Kupa
  Kertész Richárd 11.a 2. hely
  Szabad Balázs 9.c 2. hely
  Závodszki Máté 9.c 2. hely
   
201712th Annual International Showcase of Autonomous Robots
  12. Nemzetközi Robot Önjáró-robot Verseny - 16 év feletti kategóriában
  Kertész Richárd 11.a 2. hely
  Kákóczki Martin 11.a 2. hely
       
  Szabad Balázs 9.c 3. hely
  Závodszki Máté 9.c 3. hely
   
2015I. MSZC LEGO programozási verseny
  Kákóczki Martin 10.a 1. hely
  Kertész Richárd 10.a 1. hely
       
  Bodnár István 14.b 2. hely
  Kolozsvári Gábor 14.b 2. hely
   
2015IV. Mechwart LEGO Robot Kupa
  Bodnár István 14.b 2. hely
  Kolozsvári Gábor 14.b 2. hely
  Szappanos Dániel 14.b 2. hely
       
  Bozik Dániel 9.b 16. hely
  Budai Máté József 9.b 16. hely
  Béres Zoltán Márk 9.b 16. hely
   
2015Magyar Ifjúsági Robot Kupa (MIRK), Nyíregyháza
  Kertész Richárd 10.a 4. hely
  Kákóczki Martin 10.a 4. hely
   
2013II. Mechwart Lego Robot kupa
  Bodnár Kristóf 12.c 4. hely
  Gyökér Zoltán 12.c 4. hely
  Juhász Kristóf 9.b 4. hely
   
2012Országos Szakmai Tanulmányi Verseny
  Strutinszky Alex 10. hely  
  Gál Réka 11. hely  
   
2011Informatika OKTV (alkalmazói) 2. fordulójába jutott
  Faragó-Kis Károly 11.c  
  Zsarnai Dávid 11.c  
  Daragó Barbara 13.d  
   
2011Országos Szakmai Tanulmányi Verseny
  54 4641 03 Informatikus szakképesítés
  Csizmár Roland   9. hely
 
2010OKTV alkalmazói verseny 1. forduló:
  Daragó Barbara 12.d 10. hely
   
2009Országos Szakmai Tanulmányi Verseny
  54 4641 03 Informatikus szakképesítés
  Deme Gábor   1. hely
  Papp Balázs   8. hely
   
2007Országos Szakmai Tanulmányi Verseny
  54 4641 03 Informatikus szakképesítés
  Bodvánszki Zoltán   3. hely

 

 

Kiss Roland

munkaközösség-vezető