BESZÁMOLÓ

a „A Kandó Szakközépiskoláért„ Alapítvány

2012. évi támogatásairól

Az Alapítvány kuratóriuma 2012. évben az alábbi támogatásokat fizette ki:

Ssz.

Megnevezés

Támogatási összeg (Ft)

1.

Ballagási jutalmazás

50.000.-

2.

Nemzetközi PUSKÁS kupa

50.000.-

3.

180.000,-

Összes alapítványi támogatási kifizetés

280.000.-

Tordai György

kuratóriumi elnök

Részletes beszámoló

1. Ballagási jutalmazás

Az alapítvány kuratóriuma a 2011/2012. tanévben a végzős 13. évfolyamos tanulók közül Kandó díjban és 20.000,-Ft, azaz HÚSZEZER Forint pénzjutalomban részesítette Salagvárdi Tibort, a végzős 14. évfolyamos tanulók közül Kandó díjban és 15.000,-Ft, azaz TIZENÖTEZER Forint pénzjutalomban részesítette Gál Réka Brigittát a több éves kiemelkedő tanulmányi és közösségi munkájukért.

A 12. évfolyamos ballagó tanulók közül példás tanulmányi és közösségi munkájukért 5.000,-Ft, azaz ÖTEZER Forint pénzjutalomban részesíti a Kuratórium a következő tanulókat:

• Takács Dániel (12. A osztály),
  • Mészáros Dávid (12. C osztály),
  • Tóth Dávid (13. D osztály)

2. Nemzetközi PUSKÁS kupa

Az alapítvány kuratóriuma támogatta a 2012. április 20-án Budapesten megrendezésre kerülő Nemzetközi PUSKÁS kupa rendezvényt, amely 3 ország (Magyarország, Románia, Szerbia) 8 középiskolájának a sportrendezvénye. (Bánki Donát Műszaki Középiskola, Kandó Kálmán Szakközépiskola, Szegedi Műszaki Középiskola, Széchenyi István Gimnázium és Szakközépiskola, Szombathelyi Műszaki Szakképző Iskola, Puskás Tivadar Távközlési Technikum, Műszaki Iskola, Puskás Tivadar Ipari Iskolacsoport)

Az utazás bérelt autóbusszal történik, időpontja 2012. április 20.

Indoklás: az Iskolai Sportkör (ISK) költségvetéséből az erre szánt költségek nem fedezik a teljes részvételi költséget.

Az alapítvány a 28 fő utazó sportoló diák részvételi költségeihez összesen 50.000.- Ft-tal, azaz ÖTVENEZER Ft-al járul hozzá. A tanulók aláírásukkal igazolják, hogy a részt vettek a Budapesten megrendezett PUSKÁS KUPÁN és a megkapott összeg a részvételi költségekre lett fordítva.

3. Leonardo da Vinci LdV-Hu-12-IVT-1080 számú „Kandós diákok európai szakmai gyakorlaton” című nyertes pályázat

Az alapítvány kuratóriuma támogatta a Leonardo da Vinci LdV-Hu-12-IVT-1080 számú „Kandós diákok európai szakmai gyakorlaton” című nyertes pályázat sikeres végrehajtását. A Németországba, Leipzig-be történő utazási költségekhez az Alapítvány hozzájárul. A kiutazás időpontja 2012. szeptember 1 – szeptember 22.

Indoklás: a pályázatban megnyert mobilitási költségek nem fedezik a teljes részvételi költséget, ezért az alapítvány a 12 fő kiutazó tanuló esetében összesen 180.000.- Ft-tal járul hozzá a tanulók mobilitási költségeihez.

A kuratórium a következő határozatot hozta:

Ssz.

Névsor

Kapott támogatási összeg (Ft)

1.

Bencs Dávid