Támogassa alapítványunkat adója 1 százalékával Nyomtatás

Kedves Szülők! Kedves Támogatók!

A miskolci Kandó Kálmán Szakközépiskolában (3525 Miskolc, Palóczy László u. 3.) több évvel ezelőtt hoztuk létre a „A Kandó Szakközépiskoláért„ Alapítványt.

Ennek célja és feladata, kezdetektől fogva az iskolában folyó oktatási-nevelési tevékenység segítése. Az alapítvány pénzeszközeiből támogattuk és támogatjuk:

• tanulóink külföldi tanulmányútjait, szakmai gyakorlatait,
  • diákjaink iskolai sport és kulturális tevékenységét,
  • diákjaink tanulmányi és szakmai versenyeit, táborozását és utazását,
  • a tanulóink kiemelkedő tanulmányi és közösségi munkájának elismerését,
  • a Kandó díjasok jutalmazását.

A „A Kandó Szakközépiskoláért„ Alapítvány több éve folyamatosan működik, így bárkinek lehetősége van személyi jövedelemadójának egy százalékát az Alapítvány támogatására átutalnia.

Kérjük Önöket, hogy a "Rendelkező nyilatkozat a befizetett adó egy százalékáról" c. nyomtatvány kitöltésekor gondoljanak a „A Kandó Szakközépiskoláért„ Alapítványra és segítsék céljaink elérését. Számunkra minden 1% nagyon sokat jelent. Természetesen az Önöktől kapott összeg felhasználása teljesen nyilvánosan történik. Az alapítvány által kifizetett támogatásokról szóló beszámoló megtalálható az iskola honlapján, melynek címe:

Az Alapítvány megnevezése: „A Kandó Szakközépiskoláért„ Alapítvány

Alapítvány adószáma: 18445839-1-05